My Favorite Movies

  xoxoalo88's Rating My Rating
1
Nacho Libre (2006,  PG)
Click to Rate
2
The Hot Chick (2002,  PG-13)
Click to Rate
3
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
4
Uptown Girls (2003,  PG-13)
Click to Rate
5
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
6
Ladder 49 (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006,  PG-13)
Click to Rate
8
The Sweetest Thing (2002,  R)
Click to Rate
9
The Benchwarmers (2006,  PG-13)
Click to Rate
10
Walk the Line (2005,  PG-13)
Click to Rate
11
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
12
Out of Line (2001,  R)
Click to Rate
13
Shanghai Knights (2003,  PG-13)
Click to Rate
14
A Knight's Tale (2001,  PG-13)
Click to Rate
15
Elf (2003,  PG)
Click to Rate
16
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
17
The New Guy (2001,  PG-13)
Click to Rate
18
Monster-in-Law (2005,  PG-13)
Click to Rate
19
Accepted (2006,  PG-13)
Click to Rate
20
Legally Blonde (2001,  PG-13)
Click to Rate
21
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde (2003,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments