Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. xoxoImUrGurlxoxo
  2. Just Like Lu...

i lubb all da movies here cuz i just think dat there r exceptional 4 me 2 watch duh!!

  xoxoImUrGurlxoxo's Rating My Rating
1
Gothika (2003,  R)
Gothika 5.0 Stars
it'z madd hot yo
Click to Rate
2
The Flintstones (1994,  PG)
The Flintstones 5.0 Stars
so kut3
Click to Rate
3
Catwoman (2004,  PG-13)
Catwoman 5.0 Stars
so kewl
Click to Rate
4
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 5.0 Stars
yes
Click to Rate
5
The Pursuit of Happyness (2006,  PG-13)
The Pursuit of Happyness 5.0 Stars
great movie 4 everyone
Click to Rate
6
Bad Boys (1995,  R)
Bad Boys 5.0 Stars
he look gud in dis shit
Click to Rate
7
Shark Tale (2004,  PG)
Shark Tale 5.0 Stars
funny
Click to Rate
8
Men in Black (1997,  PG-13)
Men in Black 3.5 Stars
kewl
Click to Rate
9
Hitch (2005,  PG-13)
Hitch 4.0 Stars
this iz madd funny and kind of romantic
Click to Rate
10
I Am Legend (2007,  PG-13)
I Am Legend 5.0 Stars
mmmmm his body luk bangi'n
Click to Rate
11
The Cheetah Girls (2003,  Unrated)
The Cheetah Girls 5.0 Stars
hot
Click to Rate
12
The Cheetah Girls 2 (2006,  Unrated)
The Cheetah Girls 2 4.0 Stars
lubb it
Click to Rate
13
Zenon: Girl of the 21st Century (1999,  Unrated)
Zenon: Girl of the 21st Century 4.5 Stars
kewl very kut3
Click to Rate
14
Agent Cody Banks (2003,  PG)
Agent Cody Banks 4.0 Stars
datz funny
Click to Rate
15
Colors (1988,  R)
Colors 5.0 Stars
dis iz madd sad and violent
Click to Rate
16
Memoirs of a Geisha (2005,  PG-13)
Memoirs of a Geisha 5.0 Stars
i lubb da front cover
Click to Rate
17
Cadet Kelly (2002,  Unrated)
Cadet Kelly 3.0 Stars
kewl movie
Click to Rate
18
Cow Belles (2006,  G)
Cow Belles 4.0 Stars
very cool
Click to Rate
19
Somebody Help Me (2007,  Unrated)
Click to Rate
20
Grease (1978,  PG)
Click to Rate
21
Saw II (2005,  R)
Saw II 4.5 Stars
dope as hell
Click to Rate
22
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
Click to Rate
23
Finding Nemo (2003,  G)
Finding Nemo 4.5 Stars
kewl movie
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments