My Favorite Movies
| xSLBx's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Kids in America (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
Guess Who (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Sweetest Thing (2002, R) |
|
|
| 5 |
War of the Buttons (, PG) |
|
|
| 6 |
Sky High (2005, PG) |
|
|
| 7 |
The Bad News Bears (1976, PG) |
|
|
| 8 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
|
| 9 |
Big Momma's House 2 (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 11 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
|
| 12 |
Premonition (2007, PG-13) |
|
|
| 13 |
Saw II (2005, R) |
|


