My Favorite Movies
| xSweetestLastbreathx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld (2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
| 3 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
| 4 |
The Legend of Sleepy Hollow (1999, PG) |
|
| 5 |
Blade (1998, R) |
|
| 6 |
Angel Blade (2002, R) |
|
| 7 |
A Blade in the Dark (1983, R) |
|
| 8 |
Dao (The Blade) (1995, Unrated) |
|
| 9 |
Blade - Trinity (2004, R) |
|
| 10 |
Blade II (Blade 2) (2002, R) |
|
| 11 |
Razor Blade Smile (1998, R) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 17 |
Tourist Trap (1979, R) |

















