My Favorite Movies


  xthekingofkingsx's Rating My Rating
1
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
2
X-Men (2000,  PG-13)
3
Lara Croft - Tomb Raider (2001,  PG-13)
4
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) (2000,  PG-13)
5
Beyond Borders (2003,  R)
6
The Bone Collector (1999,  R)
7
Sky Captain and the World of Tomorrow (2004,  PG)
8
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
9
Taking Lives (2004,  Unrated)
10
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)
11
Scoop (2006,  PG-13)
12
Van Helsing (2004,  PG-13)
13
X2 (2003,  PG-13)
14
Swordfish (2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments