My Favorite Movies
| XxAssHolexX's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 2 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
Silent Hill (2006, R) |
|
|
| 6 |
30 Days of Night (2007, R) |
|
|
| 7 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
Resident Evil: Extinction (2007, R) |
|
|
| 10 |
The Grudge 2 (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Ring Two (2005, PG-13) |
|
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 13 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 14 |
Dawn of the Dead (2004, R) |
|
|
| 15 |
Dark Water (2005, PG-13) |
|
|
| 16 |
Underworld (2003, R) |
|
|
| 17 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 19 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 20 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 21 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 22 |
Titanic (1997, PG-13) |
|



