Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. XxFrenchie4lyfeXx
  2. *Chelsey

Give list a short description

  XxFrenchie4lyfeXx's Rating My Rating
1
Honey (2003,  PG-13)
Click to Rate
2
Honey, I Shrunk the Kids (1989,  PG)
Click to Rate
3
Honey, We Shrunk Ourselves (1997,  PG)
Click to Rate
4
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) (,  Unrated)
Click to Rate
5
Ice Age (2002,  PG)
Ice Age 3.5 Stars
lol
Click to Rate
6
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
Click to Rate
7
Sleepover (2004,  PG)
Click to Rate
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
9
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow 4.5 Stars
love the actioN!
Click to Rate
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 5.0 Stars
awsome
Click to Rate
11
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl 5.0 Stars
coolio
Click to Rate
12
Shrek (2001,  PG)
Shrek 2.5 Stars
funny
Click to Rate
13
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Shrek the Third (Shrek 3) 5.0 Stars
FUNNY FUNNY FUNNY!
Click to Rate
14
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
15
The Haunted Mansion (2003,  PG)
Click to Rate
16
The Glass House (2001,  PG-13)
Click to Rate
17
Epic Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
18
Daddy Day Camp (2007,  PG)
Daddy Day Camp 5.0 Stars
funny!!!!!
Click to Rate
19
Fatal Instinct (1993,  PG-13)
Click to Rate
20
Baby Geniuses (1999,  PG)
Click to Rate
21
Cheaper by the Dozen (2003,  PG)
Click to Rate
22
Yours, Mine & Ours (2005,  PG)
Click to Rate
23
Cheaper by the Dozen 2 (2005,  PG)
Click to Rate
24
Drake and Josh Go Hollywood (2006,  Unrated)
Click to Rate
25
Drake & Josh: Really Big Shrimp (2007,  Unrated)
Click to Rate
26
Ice Princess (2005,  G)
Click to Rate
27
Norbit (2007,  PG-13)
Click to Rate
28
Last Holiday (2006,  PG-13)
Click to Rate
29
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
30
Dinotopia (,  Unrated)
Click to Rate
31
Alvin and the Chipmunks (2007,  PG)
Click to Rate
32
One Missed Call (2008,  PG-13)
Click to Rate
33
Mad Money (2008,  PG-13)
Click to Rate
34
Loverboy (2004,  R)
Click to Rate
35
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up 5.0 Stars
hot! sizzlen
Click to Rate
36
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
Click to Rate
37
A Face to Die For (The Face) (1996,  Unrated)
Click to Rate
38
Second to Die (2001,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments