My Favorite Movies
| XxGothicBabexX's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
|
| 3 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 4 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 5 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 6 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
|
| 11 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour (2008, G) |
|


