My Favorite Movies
Give list a short description
| xXiLuVmYbAbYdAkOtAxX's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 2 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988, PG) |
|
|
| 8 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|


