My Favorite Movies


  XxJusticeXxAndXxMercyXx's Rating My Rating
1
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks 5.0 Stars
hilarious
Click to Rate
2
Monsters, Inc. (2001,  G)
Monsters, Inc. 4.5 Stars
BOO!!!, luv her
Click to Rate
3
Black Christmas (2006,  R)
Click to Rate
4
Meet the Robinsons (2007,  G)
Click to Rate
5
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
6
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
Are We There Yet? (2005,  PG)
Click to Rate
8
Sleeping Beauty (1959,  G)
Click to Rate
9
Are We Done Yet? (2007,  PG)
Click to Rate
10
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
11
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
13
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
Click to Rate
14
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
15
Austin Powers in Goldmember (2002,  PG-13)
Click to Rate
16
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
17
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
18
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988,  PG)
Click to Rate
19
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
Click to Rate
20
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) 5.0 Stars
awesome! i luved it!
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments