My Favorite Movies
| xXLeslieMishelXx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 2 |
The Phantom of the Opera (2004, PG-13) |
|
| 3 |
Kate & Leopold (2001, PG-13) |
|
| 4 |
Underworld (2003, R) |
|
| 5 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |
|
| 6 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 8 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |













