My Favorite Movies


  DiamondKnucks4life's Rating My Rating
1
Epic Movie (2007,  PG-13)
Epic Movie
i really want to see this
2
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Stomp the Yard
I loved this movie uberly!!!! Chris brown is sexy. Its is I waS pissed he...... Well I won't say wat happens to him don't want to ruin the movie if you have not seen it
3
Pulse: A Stomp Odyssey (2002,  Unrated)
4
The Amityville Horror (2005,  R)
5
The Rocky Horror Picture Show (1975,  R)
The Rocky Horror Picture Show
OMG I LOVE THIS MOVIE
6
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
7
Scary Movie (2000,  R)
8
Scary Movie 2 (2001,  R)
9
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
10
The Ring (2002,  PG-13)
11
The Ring Two (2005,  PG-13)
12
Rent (2005,  PG-13)
Rent
i love this movie so much i cried when angel died
13
Hangman's Curse (2003,  PG-13)
Hangman's Curse
GREAT MOVIE!!!!! I LOVED IT!! sept for the spiders (i have a fear) but i LOVE IT AND CANT WAIT FOR THE 2ND

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments