My Favorite Movies
| XxNatsyxX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 2 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 3 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
|
| 4 |
The Derby Stallion (2005, Unrated) |
|
| 5 |
17 Again (2009, PG-13) |
|
| 6 |
Picture This! (2008, Unrated) |
|
| 7 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 8 |
The Twilight Saga: New Moon (2009, PG-13) |
|
| 9 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 10 |
Just Married (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Hairspray (2007, PG) |
|
| 12 |
Dreamgirls (2006, PG-13) |
|
| 13 |
Beaches (1988, PG-13) |
|
| 14 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|
| 15 |
Angus, Thongs and Perfect Snogging (2008, PG-13) |
|
| 16 |
Wild Child (2008, PG-13) |
|
| 17 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 18 |
Monster-in-Law (2005, PG-13) |
|
| 19 |
Elf (2003, PG) |
|
| 20 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
| 21 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |





















