My Favorite Movies
| XxshadowxmuffinxX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004, Unrated) |
|
| 2 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 3 |
Majo no takkyûbin (Kiki's Delivery Service) (1989, G) |
|
| 4 |
Final Fantasy VII - Advent Children (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Ah! My Goddess - The Movie (2000, Unrated) |
|
| 6 |
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) (2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Nightmare Before Christmas (2008, PG) |
|
| 8 |
Hotaru no haka (Grave of the Fireflies) (1988, Unrated) |
|
| 9 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001, PG) |










