My Favorite Movies
| XxThePirateBabexX's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
|
| 5 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
|
| 6 |
Tim Burton's Corpse Bride (2005, PG) |
|
|
| 7 |
Finding Neverland (2004, PG) |
|
|
| 8 |
Secret Window (2004, PG-13) |
|
|
| 9 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
Fun With Dick and Jane (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
|
| 12 |
The Pacifier (2005, PG) |
|
|
| 13 |
Chocolat (2000, PG-13) |
|
|
| 14 |
Cry Baby (1990, PG-13) |
|
|
| 15 |
Liar Liar (1997, PG-13) |
|
|
| 16 |
The Cable Guy (1996, PG-13) |
|
|
| 17 |
The Mask (1994, PG-13) |
|
|
| 18 |
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas (, PG) |
|
|
| 19 |
How the Grinch Stole Christmas (2000, PG) |
|
|
| 20 |
The Tigger Movie (2000, G) |
|
|
| 21 |
Head Above Water (1996, R) |
|
|
| 22 |
Scooby-Doo and the Alien Invaders (2000, Unrated) |
|
|
| 23 |
Benny & Joon (1993, PG) |
|
|
| 24 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|


