xXxAnimexFreakxXx's Rating
My Rating
1
IT WAS AWESOME!!!! ANOTHER GREAT ANIME MOVIE!
2
3
i was so happy when they kissed!!! :D
it was like
ZOMG
YOU GO GIRL!!!!!
XD XD
4
5
i can't wait to see it!!!!!
6
OMG IT WAS SO AWSOME!!!!!! I WANT TO HAVE IT SO BADLY!!!!!!!
7
8
9
Yea i know it has every bad in it. And yes someone gets raped.... but i LOVE it
10
Awsome futureistic movie
11
Rent
(2005, PG-13)
Even though it has drugs and sex in it, its a great movie!
12
ATL
(2006, PG-13)
13
You want to watch it over and over again!
14
Nell
(1994, PG-13)
Great movie
15
Stupid but hilarous
16
Fall out of your seat funny
17
Johnny Depp is so sexy as pirate.
18
Can't belive that she did that to him!!!!
19
it was so awesome!
20
21
22
confusing o_O
23
SO MUCH MAGIC......I LIKE IT SO MUCH!!! IT WUZ A BEAST! lol
24
25
26
27
28
FEATURING SORA!!!!! >_<
29
30
31
Sora should be in here! He helped Alice. >_<
32
33
34
Mulan couldn't have done anything without Sora!
35
36
it has to come out on DVD!
37
Sora deftaed Clayton! HE NEEDS SOME CREDIT!
38
39
Its not that good b/c its only Janes telling 3 stroy's about Tarzan
40
41
42
I cried the first time i saw it!
43
44
45
46
47
48
Shrek
(2001, PG)
49
Puss is so cute!
50
I could not stop laughing!
51
Cars
(2006, G)
52
53
54
Its a sweet story
55
it wasn't that bad
56
57
58
59
HE IS SO CUTE!
60
61
62
63
Good cheerleaders gone bad!
64
Its kinda creepy!
65
66
XXX
(2002, PG-13)
67
68
69
70
71
72
73
it was funny. especially at the end whne she found out that she wasn't gonna die. lmao
74
75
76
Its so sad! :(
77
78
Its sad. :(
79
80
81
82
83
84
85
86
Sad story but it teaches a good lesson
87
I laughed so hard i fell out my seat!!
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
Babe
(1995, G)
100
101
102
This movie is so retared but you can't help but laugh!
103
104
105
106
107
108
Norbit
(2007, PG-13)
Its hilarious but if you see it, you will be scared to mess wit yo gurl (or get laid!!)
109
110
Teaches a good lesson
111
some parts were really stupid.
112
Its about a guy that eats McDonald's for a period of time and it shows you how it unhealthy. I havn't ate McDonlad's since!
113
114
Cry everytime i see it
115
116
117
118
119
120
First one was better!
121
It's a great movie
122
123
124
i was awsome
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
Sora should be here too!
135
136
137
138
139
140
141
i cried at the end.
142
143
144
145
146
300
(2007, R)
147
148
Saw
(2004, R)
149
150
151
152
153
Click
(2006, PG-13)
154
155
156
157
158
Its os funny b/c its about gay men!!
159
160
161
162
I was afarid that someone was in the house with me when i was done!
163
Johnny Depp is so sexy in this movie... wait he's sexy every movie!! duh :P
164
I was so shcoked at the end
165
166
167
168
169
I was funny, cute, and VERY sweet!
170
171
It was so funny!
172
It felt like there was supposed to be something else
173
I COULD NOT STOP LAUGHING !!!!!!!
174
175
176
177
178
179
180
it loved the scene when two skeletons were riding side by side. one on a bike and the other on a horse
181
182
183
184
its was freaky!
185
186
187
It was a great movie! it made me laugh and cry!
188
189
190
191
192
193
194
195
It wasn't as good as the fiirst one
196
197
198
I watched it and it was gross and all but in the end, it was a really good movie!
199
200
It so funny! i thought i was gonna piss on myself!! lol
201
it was so sad. it was really scary when all those dead bodies were floating in the river. *shudders*
202
Its a really good movie to watch with your mom or daughter! Or a good girl bonding movie!
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
it was stupid and boring
213
214
It was so stupid! i saw it my dad, brother, and step-mom. We laughed so hard my they alomst pissed on themselves.
215
216
217
Keith
(2008, PG-13)
218
219
220
hilarous
221
222
223
224
Honey
(2003, PG-13)
225
226
227
228
229
230
231
it was so funny. but some parts were so gross! :P. lol
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
Radio
(2003, PG)
247
248
249
250
it was good when i was lyk 4
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
I laughed so much
267
268
269
270
I love it!
271
Hook
(1991, PG)
272
273
274
275
276
277
278
279
280
Johnny Depp looked werid!!
>.<
281
282
283
284
285
286
I wasn't scared in the movie theather, but when i got home, i couldn't sleep!
287
288
289
290
291
292
i wasconfused throughout the movie. the ending made alot of sense.
293
294
295
296
it was so stupid i couldn't watch the whole thing!
297
298
299
300
301
302
awsome
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
1408
(2007, PG-13)
it wasn't scary and it made no sense
316
317
318
319
320
321
322
323
Gracie
(2007, PG-13)
324
325
Bug
(2006, R)
326
The Ex
(2007, PG-13)
327
328
329
330
331
it was so friggin awsome!!!!!
332
333
334
335
336
337
338
it was os awesome. The best part was seeing Robert De Niro act like that. It was hilarious.
339
340
341
342
343
it was kinda....werid >.>
344
345
Very good movie. And its sad. {i cried 4 10 min! :( }
346
gayest.... movie.... ever..... it was like WTF?!?!? it was good, then it got boring, and then it was just stupid but like one part was friggin awsome when the dude had to dig the bullet out of this leg OMG THAT WAS AWSOME!!!!
347
348
349
350
it wasn't scary it all
351
i love the twist
352
353
354
355
356
Pride
(2007, PG)
357
358
it was so funny. when they bust out in song, my mom and i looked at each other and laughed
359
360
361
362
363
364
365
366
i wish i was part of her world! lmao
367
Not as good as the first one
368
369
370
371
372
373
374
Its so retaraded..... but funny
375
I used to watch this all the time at my dad's house!
376
I cries at the end
377
Hilarious
378
One my old time faves!
379
its so retarded!!! but funny, in a way.
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
Holes
(2003, PG)
391
392
393
394
395
396
397
Ray
(2004, PG-13)
398
399
the ending is shocking a very sad. i cried. mostly because its Haley Joel Osment. but thats just me
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
it was kinda freaky but still awsome
416
417
418
419
420
421
422
423
424
425
426
427
428
429
430
431
432
433
434
435
436