My Favorite Movies


  xXxfrogloverxXx's Rating My Rating
1
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
2
Scary Movie 2 (2001,  R)
Click to Rate
3
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
4
Jackass - The Movie (2002,  R)
Click to Rate
5
The Spongebob Squarepants Movie (2004,  PG)
Click to Rate
6
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
Garfield - The Movie (2004,  PG)
Click to Rate
8
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
Click to Rate
9
Super Sweet 16: The Movie (2007,  Unrated)
Click to Rate
10
Eight Below (2006,  PG)
Click to Rate
11
Man on Fire (2004,  R)
Click to Rate
12
The Hills Have Eyes (2006,  R)
Click to Rate
13
The Grudge (2004,  PG-13)
Click to Rate
14
Spider-Man (2002,  PG-13)
Click to Rate
15
Spider-Man 2 (2004,  PG-13)
Click to Rate
16
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Click to Rate
17
She's the Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
18
Are We There Yet? (2005,  PG)
Click to Rate
19
Honey (2003,  PG-13)
Click to Rate
20
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
21
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
Click to Rate
22
American Pie 2 (2001,  R)
Click to Rate
23
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
Click to Rate
24
Take the Lead (2006,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments