My Favorite Movies
| xXxjadiibaybeexXx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
| 4 |
Ocean's Twelve (2004, PG-13) |
|
| 5 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 6 |
Bridget Jones - The Edge of Reason (2004, R) |
|
| 7 |
Notting Hill (1999, PG-13) |
|
| 8 |
Muppets From Space (1999, G) |
|
| 9 |
Last Man Standing (1996, R) |
|
| 10 |
Are We There Yet? (2005, PG) |
|
| 11 |
Shall We Dance (2004, PG-13) |
|
| 12 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Meet the Parents (2000, PG-13) |
|
| 14 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 15 |
Dirty Sanchez: The Movie (2007, R) |
|
| 16 |
Dirty Deeds (2002, R) |
|
| 17 |
Big Momma's House 2 (2006, PG-13) |
|
| 18 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
| 19 |
The Muppet Movie (1979, G) |
|
| 20 |
Jack Frost (1979, Unrated) |
|
| 21 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 22 |
Grease (1978, PG) |






















