My Favorite Movies
Give list a short description
| XXXlovelyheartXXX's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
|
| 2 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Wanted (2008, R) |
|
|
| 4 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
|
| 5 |
The X-Files - Fight the Future (1998, PG-13) |
|
|
| 6 |
The X-Files: I Want to Believe (The X Files 2) (2008, PG-13) |
|
|
| 7 |
College Road Trip (2008, G) |
|
|
| 8 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 9 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 10 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
|
|
| 11 |
WALL-E (2008, G) |
|
|
| 12 |
The Love Guru (2008, PG-13) |
|
|
| 13 |
Wild Child (2008, PG-13) |
|
|
| 14 |
Get Smart (2008, PG-13) |
|
|
| 15 |
Material Girls (2006, PG) |
|
|
| 16 |
Camp Rock (2008, Unrated) |
|
|
| 17 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|
|
| 18 |
Baby Mama (2008, PG-13) |
|
|
| 19 |
Kung Fu Panda (2008, PG) |
|
|
| 20 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 21 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 22 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 23 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 24 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 25 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 26 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 27 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 28 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 29 |
Daddy Day Camp (2007, PG) |
|
|
| 30 |
The Wild (2006, G) |
|
|
| 31 |
Madagascar (2005, PG) |
|
|
| 32 |
Madagascar: Escape 2 Africa (2008, PG) |
|


