My Favorite Movies
| xXxNaTsUsEnToUkIxXx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Juno (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Enchanted (2007, PG) |
|
| 3 |
27 Dresses (2008, PG-13) |
|
| 4 |
One Missed Call (2008, PG-13) |
|
| 5 |
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001, PG) |
|
| 6 |
Castle in the Sky (Tenkû no shiro Rapyuta) (1989, Unrated) |
|
| 7 |
Witless Protection (2008, PG-13) |
|
| 8 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) (, Unrated) |
|
| 9 |
Superhero Movie (2008, PG-13) |
|
| 10 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 11 |
Whisper of the Heart (Mimi wo sumaseba) (If You Listen Closely) (2006, PG) |











