My Favorite Movies


  XxXSarahEreXxX's Rating My Rating
1
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Save the Last Dance 5.0 Stars
dis da best film eva!!
Click to Rate
2
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
Happy Gilmore 2.5 Stars
dis is a wiked film
Click to Rate
3
Honey (2003,  PG-13)
Honey 3.5 Stars
i luv dis film
Click to Rate
4
Clueless (1995,  PG-13)
Clueless 3.0 Stars
dis film is really gd
Click to Rate
5
Romeo + Juliet (1996,  PG-13)
Romeo + Juliet 4.5 Stars
i luv dis film!
Click to Rate
6
Bring It On (2000,  PG-13)
Bring It On 3.5 Stars
i luv dis film, i luv da songs in it
Click to Rate
7
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998,  R)
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 3.5 Stars
dis is a wiked film
Click to Rate
8
Green Street Hooligans (2005,  R)
Green Street Hooligans 3.5 Stars
dis film is well gd!!
Click to Rate
9
The Football Factory (2004,  R)
The Football Factory 3.5 Stars
i luv dis film
Click to Rate
10
Saw III (2006,  R)
Saw III 4.5 Stars
i really wana c dis it looks well gd!!!
Click to Rate
11
Saw II (2005,  R)
Saw II 3.0 Stars
dis is a gd film
Click to Rate
12
Scary Movie (2000,  R)
Scary Movie 4.0 Stars
dey r all wiked films
Click to Rate
13
Scary Movie 2 (2001,  R)
Scary Movie 2 4.0 Stars
same
Click to Rate
14
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Scary Movie 3 4.0 Stars
same
Click to Rate
15
The Breakfast Club (1985,  R)
The Breakfast Club 4.5 Stars
dis film is wicked!!!
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments