My Favorite Movies
| XxXSincerlyYoursXxX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Epic Movie (2007, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 8 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
| 9 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
| 10 |
Fried Green Tomatoes (1991, PG-13) |










