My Favorite Movies
| IAmUnbreakable's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Halloween (1978, R) |
|
|
| 3 |
Child's Play (1988, R) |
|
|
| 4 |
Cartoon Network Halloween 2 - Grossest Halloween Ever (, Unrated) |
|
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 7 |
Cartoon Network Halloween - 9 Creepy Capers (, Unrated) |
|
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
Child's Play 2 (1990, R) |
|
|
| 10 |
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) (1998, R) |
|
|
| 11 |
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989, R) |
|
|
| 12 |
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988, R) |
|
|
| 13 |
SpongeBob SquarePants - Halloween (, Unrated) |
|
|
| 14 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
|
| 15 |
Chicken Run (2000, G) |
|
|
| 16 |
Bubble Boy (2001, PG-13) |
|
|
| 17 |
Devil's Diary (2007, Unrated) |
|
|
| 18 |
Tipping Point (2007, Unrated) |
|


