My Favorite Movies
| soskrazy's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Superstar (1999, PG-13) |
|
|
| 2 |
Odd Girl Out (2005, PG) |
|
|
| 3 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 4 |
Love Story (1970, PG) |
|
|
| 5 |
The Wash (2001, R) |
|
|
| 6 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 7 |
Scooby-Doo (2002, PG) |
|
|
| 8 |
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed (2004, PG) |
|
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
|
| 12 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 13 |
Angel (1984, R) |
|
|
| 14 |
Superman Returns (2006, PG-13) |
|
|
| 15 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 16 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
|
| 17 |
Spy Kids 3-D - Game Over (2003, PG) |
|
|
| 18 |
I Am Sam (2002, PG-13) |
|
|
| 19 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 20 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 21 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 22 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 23 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 24 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|


