My Favorite Movies
Give list a short description
| XxXTamTamXxXLovesXxXNabeelXxX's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 2 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
|
| 3 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 4 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
|
| 5 |
American Pie (1999, R) |
|
|
| 6 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
|
| 8 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 9 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 10 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 12 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 14 |
Sin City (2005, R) |
|
|
| 15 |
King Kong (2005) (2005, PG-13) |
|
|
| 16 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
|
| 17 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 18 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 19 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 20 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|



