You are not logged in.
Sign In or Register
Home
Movies
In Theaters
On Demand
On DVD
Rate Movies
Recommended Movies
Actors
Actor Home
Actor Photos
Actress Photos
Random Actor
News
Top Stories
Most Recent
My Saved Stories
My Submitted Stories
Profile
"
My Profile
My Ratings
My Lists
My Favorite Actors
My Favorite Photos
My Favorite Videos
Skins Gallery
My Friends
My Friends
My Conversations
My Friends' Reviews
Movie Night Planner
Invite
Meet People
People You May Know
People Like Me
People Online Now
Top User Charts
Find a User
Movie Compatibility Test
Fun Stuff
Watch Now
Never-Ending Quiz
|
Quizzes
|
Polls
|
Lists
|
Videos
|
Photos
|
Forums
|
Wiki
More Lists
|
Create a List
Top Lists
Related Lists
emokid2242's new List
by
Jasmine
MY JOHNNY DEPP COLLECTION
by
MARLON
lkormes's new List
by
Louella
alanlilley16's new List
by
fido
gimpeycurtis's new List
by
Shaina
View More Lists
Share this List
Share this link by email, IM, or post it anywhere
My Favorite Movies
Next list
XrainbowXfre...
XxXunbrokenXrainbowXxX's Rating
My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
(2007, PG-13)
2
300
(2007, R)
omg
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
(2006, PG-13)
wow
4
The Matrix
(1999, R)
5
Titanic
(1997, PG-13)
6
Gladiator
(2000, R)
7
XXX
(2002, PG-13)
8
Peter Pan
(2003, PG)
9
8 Mile
(2002, R)
10
A Cinderella Story
(2004, PG)
11
2 Fast 2 Furious
(2003, PG-13)
12
Saw II
(2005, R)
13
War of the Worlds
(2005, PG-13)
14
Bruce Almighty
(2003, PG-13)
15
Wedding Crashers
(2005, R)
16
King Kong (2005)
(2005, PG-13)
17
The Ring Two
(2005, PG-13)
18
The Matrix Revolutions
(2003, R)
19
The Chronicles of Riddick
(2004, Unrated)
20
Meet The Fockers
(2004, PG-13)
21
The Longest Yard
(2005, PG-13)
22
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
(2005, PG)
23
Eragon
(2006, PG)
24
Shrek the Third (Shrek 3)
(2007, PG)
25
Dawn of the Dead
(2004, R)
26
The Ring
(2002, PG-13)
27
Deja Vu
(2006, PG-13)
28
The Scorpion King
(2002, PG-13)
29
Poseidon
(2006, PG-13)
30
Are We There Yet?
(2005, PG)
31
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D)
(1993, PG)
32
Finding Nemo
(2003, G)
33
Dirty Dancing
(1987, PG-13)
34
Braveheart
(1995, R)
35
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
(2004, PG)
Comments (0)
Post a comment
Recent Comments