My Favorite Movies
| XxXxChazXxXx's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 3 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 6 |
New York Minute (2004, PG) |
|
|
| 7 |
Our Lips Are Sealed (2000, G) |
|
|
| 8 |
The Lizzie McGuire Movie (2003, PG) |
|
|
| 9 |
Cheaper by the Dozen (2003, PG) |
|
|
| 10 |
Cheaper by the Dozen 2 (2005, PG) |
|
|
| 11 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
|
| 12 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000, G) |
|


