My Favorite Movies


  XxXxRenjiSexyLoverxXxX's Rating My Rating
1
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
2
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
3
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004,  Unrated)
4
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005,  Unrated)
5
Bleach: Memories of Nobody (2006,  Unrated)
6
Azumi (2003,  Unrated)
7
Blade - Trinity (2004,  R)
8
Running With Scissors (2006,  R)
9
The Benchwarmers (2006,  PG-13)
10
School for Scoundrels (2006,  PG-13)
11
School of Rock (2003,  PG-13)
12
The Nightmare Before Christmas (2008,  PG)
13
Buffy the Vampire Slayer (1992,  PG-13)
14
Shadow of the Vampire (2000,  R)
15
Scooby-Doo and the Legend of the Vampire (2003,  Unrated)
16
Vampire Clan (2002,  R)
17
Blood Angels (Thralls) (2004,  R)
18
Final Fantasy VII - Advent Children (2006,  PG-13)
19
Final Fantasy - The Spirits Within (2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments