My Favorite Movies
| YachiruHarukaSinger3's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004, Unrated) |
|
|
| 2 |
Bleach: Memories of Nobody (2006, Unrated) |
|
|
| 3 |
Dragonball Z 5: Tobikkiri no saikyô tai saikyô (Cooler's Revenge) (1991, Unrated) |
|
|
| 4 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002, Unrated) |
|
|
| 5 |
Zatch Bell! (2005, Unrated) |
|
|
| 6 |
Ranma ½: Kessen Tôgenkyô! Hanayome o torimodose!! (Nihao My Concubine) (1992, Unrated) |
|
|
| 7 |
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice (1994, Unrated) |
|
|
| 8 |
The Powerpuff Girls - The Movie (2002, PG) |
|
|
| 9 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
Norbit (2007, PG-13) |
|
|
| 11 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
|
| 12 |
Dragon Ball (, Unrated) |
|
|
| 13 |
Scary Movie (2000, R) |
|



