My Favorite Movies


  yalicutey's Rating My Rating
1
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
2
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
3
The Wedding Date (2005,  PG-13)
Click to Rate
4
Date Movie (2006,  PG-13)
Click to Rate
5
Tim Burton's Corpse Bride (2005,  PG)
Click to Rate
6
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
7
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
10
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
12
Ice Princess (2005,  G)
Click to Rate
13
Raise Your Voice (2004,  PG)
Click to Rate
14
Bad News Bears (2005,  PG-13)
Click to Rate
15
Underworld: Evolution (2006,  R)
Click to Rate
16
Freaky Friday (2003,  PG)
Click to Rate
17
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate
18
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
19
Monster-in-Law (2005,  PG-13)
Click to Rate
20
When a Stranger Calls (2006,  PG-13)
Click to Rate
21
Hostel (2006,  R)
Click to Rate
22
Now You See Him, Now You Don't (1972,  G)
Click to Rate
23
Just Like Heaven (2005,  PG-13)
Click to Rate
24
Because I Said So (2007,  PG-13)
Click to Rate
25
The Prince and Me (2004,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments