My Favorite Movies


  yami43220695's Rating My Rating
1
The Prince of Egypt (1998,  PG)
Click to Rate
2
Batman Returns (1992,  PG-13)
Click to Rate
3
Tootsie (1982,  PG)
Click to Rate
4
Bicentennial Man (1999,  PG)
Click to Rate
5
What Dreams May Come (1998,  PG-13)
Click to Rate
6
Patch Adams (1998,  PG-13)
Click to Rate
7
Twelfth Night (2003,  Unrated)
Click to Rate
8
The Piano (1993,  R)
Click to Rate
9
Moulin Rouge (1952,  Unrated)
Click to Rate
10
Chicago (2002,  PG-13)
Click to Rate
11
Lorenzo's Oil (1992,  PG-13)
Click to Rate
12
Equilibrium (2002,  R)
Click to Rate
13
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
Click to Rate
14
Hairspray (1988,  PG)
Click to Rate
15
300 (2007,  R)
Click to Rate
16
The Last Unicorn (1982,  G)
Click to Rate
17
Empire of the Sun (1987,  PG)
Click to Rate
18
Schindler's List (1993,  R)
Click to Rate
19
The English Patient (1996,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments