My Favorite Movies
| yashdevil666's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 2 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
|
| 3 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
|
| 4 |
Rush Hour 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|



