My Favorite Movies
| yellowlorrie's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Love Actually (2003, R) |
|
|
| 2 |
Monsters, Inc. (2001, G) |
|
|
| 3 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
Cool Runnings (1993, PG) |
|
|
| 5 |
Hot Fuzz (2007, R) |
|
|
| 6 |
Shaun of the Dead (2004, R) |
|
|
| 7 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 8 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
|
| 9 |
Starsky & Hutch (2004, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Ringer (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
|
| 12 |
Night at the Museum (2006, PG) |
|
|
| 13 |
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear (1991, PG-13) |
|


