My Favorite Movies
| yougotserved4life's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
How High (2001, R) |
|
| 2 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Take the Lead (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Eragon (2006, PG) |
|
| 5 |
Honey (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
| 7 |
Underworld (2003, R) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 9 |
Sky High (2003, Unrated) |
|
| 10 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
| 11 |
Bring It On Again (2004, PG-13) |
|
| 12 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
| 13 |
Stick It (2006, PG-13) |
|
| 14 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
| 15 |
Elektra (2005, PG-13) |
|
| 16 |
First Daughter (2004, PG) |
|
| 17 |
My Super Ex-Girlfriend (2006, PG-13) |
|
| 18 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 19 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 20 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 21 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 22 |
Taxi (2004, PG-13) |
|
| 23 |
Whiteout (2009, R) |























