My Favorite Movies


  YourKissMightKillMeSoKissMe's Rating My Rating
1
Fight Club (1999,  R)
Fight Club 5.0 Stars
Mad film!
Click to Rate
2
Meet Joe Black (1998,  PG-13)
Meet Joe Black 5.0 Stars
I love this film!
Brad pitt is amazing
Click to Rate
3
Raise Your Voice (2004,  PG)
Click to Rate
4
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
5
Stay Alive (2006,  PG-13)
Stay Alive 5.0 Stars
This Movie is great, Sophia Bush does a great job playing October
Click to Rate
6
High School Musical 2 (2007,  Unrated)
Click to Rate
7
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
8
Scream (1996,  R)
Click to Rate
9
Scream 2 (1997,  R)
Click to Rate
10
Scream 3 (2000,  R)
Click to Rate
11
A Nightmare on Elm Street (1984,  R)
Click to Rate
12
Final Destination (2000,  R)
Click to Rate
13
Final Destination 2 (2003,  R)
Click to Rate
14
Final Destination 3 (2006,  R)
Click to Rate
15
Eurotrip (2003,  R)
Click to Rate
16
Constantine (2005,  R)
Click to Rate
17
War of the Worlds (2005,  PG-13)
Click to Rate
18
Back to the Future (1985,  PG)
Click to Rate
19
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. nikpoh
    nikpoh posted 258 days ago

    we like alot of the same films