My Favorite Movies


  YourtheDiseaseImtheCure's Rating My Rating
1
Over the Hedge (2006,  PG)
2
Hoodwinked (2005,  PG)
Hoodwinked
YESS!!GO GRANNY GO!
3
The Ringer (2005,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
6
The Lion King 1 1/2 (2004,  G)
7
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
8
Larry the Cable Guy: Health Inspector (2006,  PG-13)
9
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
AIIII!!!LOVE IT!!!!
10
She's the Man (2006,  PG-13)
11
Chicken Little (2005,  G)
12
Interview with the Vampire (1994,  R)
13
Queen of the Damned (2002,  R)
Queen of the Damned
loveit. almost as good,not,as dracula! ;D
14
Bram Stoker's Dracula (1992,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments