My Favorite Movies


  yungfresh2def12's Rating My Rating
1
South Central (1992,  R)
South Central 4.5 Stars
SAD BUT IT IZ G
Click to Rate
2
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood (1996,  R)
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 3.5 Stars
FUNNY AS HELL
Click to Rate
3
Norbit (2007,  PG-13)
Norbit 4.5 Stars
STUPID
Click to Rate
4
Life (1999,  R)
Life 3.0 Stars
I PUT DIS UP HERE BECAUSE MY MOTHER LIKES IT
Click to Rate
5
First Time Felon (1997,  R)
First Time Felon 4.5 Stars
COOL
Click to Rate
6
Paid in Full (2002,  R)
Paid in Full 5.0 Stars
ABOUT GETTING DAT MONEY
Click to Rate
7
Boyz n the Hood (1991,  R)
Boyz n the Hood
REAL1
Click to Rate
8
Beef 3 (2005,  R)
Click to Rate
9
Beef (2003,  R)
Click to Rate
10
The Breed (2006,  R)
The Breed 3.5 Stars
SCARY
Click to Rate
11
For Breed Alone (,  Unrated)
For Breed Alone 3.0 Stars
I DON'T EVEN KNOW WHAT
DIS IS
Click to Rate
12
The Breed (2001) (2001,  R)
Click to Rate
13
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007,  PG-13)
I Now Pronounce You Chuck and Larry 4.0 Stars
NO HOMO BUT DIS FUNNY
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments