My Favorite Movies


  yuniece386254398's Rating My Rating
1
Sex and the City (2008,  R)
Click to Rate
2
Scarface (1983,  R)
Click to Rate
3
Con Air (1997,  R)
Click to Rate
4
Tombstone (1993,  R)
Click to Rate
5
8 Mile (2002,  R)
Click to Rate
6
Armageddon (1998,  PG-13)
Click to Rate
7
The Passion of the Christ (2004,  R)
Click to Rate
8
Saving Private Ryan (1998,  R)
Click to Rate
9
The Apocalypse (1997,  R)
Click to Rate
10
King Kong (2005) (2005,  PG-13)
Click to Rate
11
Blood In, Blood Out (1993,  R)
Click to Rate
12
American Me (1992,  R)
Click to Rate
13
The Grudge (2004,  PG-13)
Click to Rate
14
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
Click to Rate
15
Next Friday (2000,  R)
Click to Rate
16
Rush Hour (1998,  PG-13)
Click to Rate
17
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
Click to Rate
18
Friday (1995,  R)
Click to Rate
19
Boyz n the Hood (1991,  R)
Click to Rate
20
Up in Smoke (1978,  R)
Click to Rate
21
Cheech and Chong's Still Smokin' (1983,  R)
Click to Rate
22
Cheech & Chong's Next Movie (1980,  R)
Click to Rate
23
George Lopez - Why You Crying? (2005,  R)
Click to Rate
24
Original Latin Kings of Comedy (2002,  R)
Click to Rate
25
Jennifer Lopez Presents: Como Ama Una Mujer (2007,  Unrated)
Click to Rate
26
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Click to Rate
27
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
28
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
29
The Waterboy (1998,  PG-13)
Click to Rate
30
Honey (2003,  PG-13)
Click to Rate
31
Little Miss Sunshine (2006,  R)
Click to Rate
32
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
33
The Wizard of Oz (1939,  G)
Click to Rate
34
Beauty and the Beast (1991,  G)
Click to Rate
35
Cinderella (1950,  G)
Click to Rate
36
Cinderella II - Dreams Come True (2001,  G)
Click to Rate
37
Cinderella III: A Twist in Time (2006,  G)
Click to Rate
38
The Little Mermaid: Ariel's Beginning (2008,  Unrated)
Click to Rate
39
The Little Mermaid II - Return to the Sea (2000,  G)
Click to Rate
40
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
41
Snow White and the Seven Dwarfs (1937,  G)
Click to Rate
42
Red Riding Hood (2004,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments