My Favorite Movies
| Yvette168063517's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
|
| 2 |
Love Actually (2003, R) |
|
|
| 3 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
|
| 4 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
|
| 5 |
West Side Story (1961, Unrated) |
|
|
| 6 |
Big Trouble in Little China (1986, PG-13) |
|
|
| 7 |
Monty Python and the Holy Grail (1975, PG) |
|
|
| 8 |
The Solid Gold Cadillac (1956, Unrated) |
|
|
| 9 |
The Little Rascals (1994, PG) |
|
|
| 10 |
Rent (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Guys and Dolls (1955, Unrated) |
|
|
| 12 |
His Girl Friday (1940, Unrated) |
|
|
| 13 |
She Wore a Yellow Ribbon (1949, Unrated) |
|
|
| 14 |
Sin City (2005, R) |
|
|
| 15 |
Annie (1982, PG) |
|


