Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  zaezae36166638's Rating My Rating
1
Navy Seals (1990,  R)
2
Instinct (1999,  R)
3
Vampires (1998,  R)
4
With Honors (1994,  PG-13)
5
The Edge (1997,  R)
6
The Shining (1980,  R)
7
Mercury Rising (1998,  R)
8
Darkness Falls (2003,  PG-13)
9
Forces of Nature (1999,  PG-13)
10
15 Minutes (2001,  R)
11
Natural Born Killers (1994,  NC-17)
12
National Security (2003,  PG-13)
13
Pancho Villa (1972,  PG)
14
Under Siege (1992,  R)
15
End of Days (1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments