My Favorite Movies


  ZAKATAKFLAMEZTRADE39's Rating My Rating
1
Halloween (1978,  R)
Click to Rate
2
Bad Ronald (1974,  Unrated)
Click to Rate
3
Repo Man (1984,  R)
Click to Rate
4
The Day It Came to Earth (1977,  Unrated)
Click to Rate
5
Buttcrack (1998,  Unrated)
Click to Rate
6
Confessions of a Dangerous Mind (2002,  R)
Click to Rate
7
Home Alone (1990,  PG)
Click to Rate
8
Coneheads (1993,  PG)
Click to Rate
9
Willy Wonka and the Chocolate Factory (1971,  G)
Click to Rate
10
Sssssss (1973,  PG)
Click to Rate
11
Color Me Blood Red (1965,  Unrated)
Click to Rate
12
Female Trouble (1974,  R)
Click to Rate
13
Wolf Creek (2005,  R)
Click to Rate
14
Gremlins (1984,  PG)
Click to Rate
15
Beetlejuice (1988,  PG)
Click to Rate
16
Back to the Future (1985,  PG)
Click to Rate
17
Chainsaw Sally (2004,  R)
Click to Rate
18
Jaws (1975,  PG)
Click to Rate
19
Clerks (1994,  R)
Click to Rate
20
Mallrats (1995,  R)
Click to Rate
21
Buffy the Vampire Slayer (1992,  PG-13)
Click to Rate
22
Teenage Bonnie and Klepto Clyde (1993,  R)
Click to Rate
23
The Toy (1982,  PG)
Click to Rate
24
Good Will Hunting (1997,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments