My Favorite Movies
| Zilver's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pride and Prejudice (2005, PG) |
|
|
| 2 |
Memoirs of a Geisha (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
Moulin Rouge! (2001, PG-13) |
|
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
Shanghai Noon (2000, PG-13) |
|
|
| 9 |
Shanghai Knights (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
Fried Green Tomatoes (1991, PG-13) |
|
|
| 11 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
|
| 12 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 13 |
Here On Earth (2000, PG-13) |
|


