My Favorite Movies


  zueazmy's Rating My Rating
1
Shall We Dance (2004,  PG-13)
2
Cast Away (2000,  PG-13)
3
Armageddon (1998,  PG-13)
4
Autumn in New York (2000,  PG-13)
5
The X-Files: The Unopened File (1996,  Unrated)
6
Titanic (1997,  PG-13)
7
Shrek (2001,  PG)
8
Shrek 2 (2004,  PG)
9
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
10
The Starter Wife (2007,  Unrated)
11
I Do (But I Don't) (2004,  Unrated)
12
Cinderella (1950,  G)
13
Back to the Future (1985,  PG)
14
Back to the Future Part II (1989,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments