My Favorite Movies
| zullylulu's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Juno (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
What Happens in Vegas (2008, PG-13) |
|
|
| 3 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
Speed Racer (2008, PG) |
|
|
| 5 |
Iron Man (Ironman) (2008, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008, PG) |
|
|
| 7 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 10 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 11 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 12 |
American Pie (1999, R) |
|
|
| 13 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
Made of Honor (2008, PG-13) |
|
|
| 15 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, Unrated) |
|
|
| 16 |
Splash (1984, PG) |
|
|
| 17 |
Splash, Too (1988, Unrated) |
|
|
| 18 |
Return to the Blue Lagoon (1991, PG-13) |
|
|
| 19 |
The Blue Lagoon (1980, R) |
|
|
| 20 |
Romeo + Juliet (1996, PG-13) |
|


